*All prices are in HKD$ — Note: This page is for browsing purposes only. Please refer to FAQ for more info*
Collection: Washi Tapes
-
[SET] 'Geometric' Washi Tape
Regular price $140Regular priceUnit price / per -
'Love Hearts' Washi Tape
Regular price $30Regular priceUnit price / per -
'Chilling Pigs' Washi Tape
Regular price $35Regular priceUnit price / per -
'Diamonds' Washi Tape
Regular price $30Regular priceUnit price / per -
'Neko Onigiri' Washi Tape
Regular price $35Regular priceUnit price / per -
'Hexagons' Washi Tape
Regular price $30Regular priceUnit price / per -
'Scribble Circles' Washi Tape
Regular price $30Regular priceUnit price / per -
'Peek-A-Meow' Washi Tape
Regular price $35Regular priceUnit price / per -
'Rectangle' Washi Tape
Regular price $30Regular priceUnit price / per -
[SET] 'Rainbow Macaron' Washi Tape
Regular price $220Regular priceUnit price / per -
'Husky' Washi Tape
Regular price $35Regular priceUnit price / per -
'Fruity Macarons' Washi Tape
Regular price $35Regular priceUnit price / per -
'Orange Macaron' Washi Tape
Regular price $38Regular priceUnit price / per -
'Blue Macaron' Washi Tape
Regular price $38Regular priceUnit price / per -
'Penguin' Washi Tape
Regular price $35Regular priceUnit price / per -
'Shiba Buddies' Washi Tape
Regular price $30Regular priceUnit price / per -
'Purple Macaron' Washi Tape
Regular price $38Regular priceUnit price / per -
'Bluebells' Washi Tape
Regular price $30Regular priceUnit price / per -
[SET] 'Shiba & Paw' Washi Tape
Regular price $85Regular priceUnit price / per -
'Green Macaron' Washi Tape
Regular price $38Regular priceUnit price / per -
'Galaxy Paws' Washi Tape
Regular price $30Regular priceUnit price / per -
'Yummy Donut' Washi Tape
Regular price $35Regular priceUnit price / per -
'Yellow Macaron' Washi Tape
Regular price $38Regular priceUnit price / per -
'Happy Shiba' Washi Tape
Regular price $35Regular priceUnit price / per -
'Red Macaron' Washi Tape
Regular price $38Regular priceUnit price / per -
'Seal' Washi Tape
Regular price $35Regular priceUnit price / per -
'3Friends' Washi Tape
Regular price $30Regular priceUnit price / per -
'Calm' Washi Tape
Regular price $30Regular priceUnit price / per